Hakkımızda

Güler İletişim İnş. Tur. San. Tic. LTD. ŞTİ. Adı altında kurumsal hizmetler veren şirketimiz, Samsun’da çok yönlü çalışmalar gerçekleştiriyor. Cep telefonu ve aksesuar satışı yaptığımız yeni iş kolumuz “Cep Telefoncu” isimli işletmemiz, Samsun’da fiziki ve sanal mağaza olmak üzere geniş bir çalışma ağında hizmet veriyor. 3. Şubemizi açtığımız telefoncu şubemiz ile işlerimizi gün geçtikçe büyütüyor, sektördeki yerimizi genişletiyoruz. Telefonculuğun yanı sıra inşaat sektöründe aktif bir faaliyetimiz bulunuyor. Güler İletişim İnşaat Turizm ve Sanayi Ticaret Limited Şirketimiz, toptan perakende satışı ve teknik servis hizmeti olan bir gruptur. Türkiye çapında satış sistemine sahiptir. Kendi kuruluşları haricinde bayilere telefon ve aksesuar satışı gerçekleştiriyor. Şirketimiz, küresel iletişim ağını ve iletişim sistemlerini yakından takip ederek sektörde öncü adımlar atıyor. En yeni telefon modelleri ve herkese hitap edecek özel aksesuarlar Cep Telefoncu mağazalarımızda kullanıcılarla buluşturuluyor. Satış ve pazarlama ağımızda; Apple, Samsung, LG, Lenova, HTC, Huawei, Asus, General Mobile, Nokia, Sony, Vestel, ZTE ve birçok markaya ait telefon ve aksesuarlar yer alıyor.  

Hizmetlerimiz

Hizmet içeriğimiz üç ana faaliyet üzerinde yoğunlaşmıştır.

Telefon satış hizmeti

İletişime yön veren tüm telefon markaları, Güler İletişim Şirketi güvencesinde, Cep Telefoncu mağazalarımızda alıcılarla buluşturuluyor. Sektöre yön veren markaların öne çıkan telefon modellerine dair ön satış hizmetimiz bulunuyor.

Telefon aksesuar satış hizmeti

Telefonların işlevselliğini arttıran ve cihazların korunmasında rol oynayan; kulaklık, telefon kılıfları, silikon kaplama malzemeleri, ekran koruyucu, selfie çubuğu, cüzdan işlevi gören özel tasarım kılıflar, akıllı cihazlarla uyumlu portatif lensler ve yaratıcı aksesuarlar mağazalarımızda dijital satış platformumuzda satışa sunuluyor.

Teknik servis hizmeti

Teknik servis ağımızda, müşterilerimizin her türlü telefon ve tablet problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Zaman kaybı yaşatmadan, telefonun işlevini yerine getiriyor, fotoğraf ve bilgileri koruyarak veri kaybını önlüyoruz.

Vizyonumuz

Sektördeki kalıcılığımızı arttırmak, geniş kitlelere ulaşmak ve dijital platform ağımızı genişleterek işletmemizi bir üst noktaya taşımak temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Telefon, aksesuar, teknik servis alanında verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, iletişim ağındaki başarılarımızı sürdürmek üstlendiğimiz misyonu ifade ediyor.