Cep Telefonu Aksesuarları

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi cep telefonları, renkli ve işlevsel aksesuarlarla daha da keyifli, fonksiyonel hale geliyor. Telefon ve hatta tablet bilgisayarları darbeye, çizilmeye, suya karşı koruyan cep telefonu aksesuarları, her marka ve modele uygun şekilde üretiliyor. Aksesuarlar, telefonlarınızı daha kişisel ve özel görüntüye kavuşturmanıza yardımcı oluyor. Örneğin kişiye özel cep telefonu kılıfları, üzerinde isim veya fotoğraf baskılı tasarlanabiliyor. Eğlenceli, romantik, ilginç, komik, farklı, süslü, sade gibi farklı zevklere ve durumlara hitap eden kılıf ve telefon aksesuarları bulmak, yaptırmak mümkündür. Cep telefonu ekran koruyucu kılıflar, neredeyse her telefon kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında. Yüksek bütçelerle alınan telefonun ilk düşmede ekranının kırılmasını istemeyen herkes, koruyucu ekran camı taktırarak telefonunu koruma altına alabiliyor.

Kişiye Özel Telefon Aksesuarları

Cep telefonu kılıfları, kulaklıklar, telefon standı, cüzdanlı kılıflar, telefon kılıfına takılabilen süslü takılar, telefon sticker(yapıştırma)’ları ve benzeri ürünler telefonların kişisel olmasını sağlıyor. Örneğin şirketinizin, işletmenizin kurumsal logosunu, sloganını, çocuğunuzun veya sevdiğiniz kişinin fotoğrafını kılıfa işletebilir, bastırabilirsiniz. Cep telefonlarını kişiye özel şekle getirmek son yılların en popüler uygulamalarından biri olduğu gibi aynı zamanda kurumsal ürünler sayesinde organik reklam aracı kabul ediliyor.  

Cep Telefonu Kamerası Aksesuarları

Cep telefonu kameraları neredeyse profesyonel fotoğraf makineleri kadar kaliteli tasarlanıyor. Yine de telefon kameralarını daha kaliteli, eğlenceli, net bir seviyeye getirmek için telefon lensleri, balıkgözü lensler bulunuyor. Mandal şeklinde olan bu lensler telefon kamerasına iliştiriliyor ve çekilen fotoğrafların kalitesi, havası değişiyor. Yine selfie çubuğu ve taşınabilir portatif tripod’lar kişilerin tek başına veya kalabalık bir grupla kolay fotoğraf çekmesini sağlayan pratik e hesaplı cep telefon aksesuarları arasında yer alıyor.

Kablolu ve Kablosuz Telefon Aksesuarları

Bluetooth kulaklık ve hoparlörler cep telefonlarıyla uyum içinde çalışan, yüksek ve kaliteli ses oranıyla ortamı bir anda enerjik hale getirmeye yarayan aksesuarlardır. Cep telefonu kullanıcıları, yanlarında ağırlık hissetmeden taşıyacakları mini hoparlörler ile mini partiler düzenleyebilir, plajda eğlenceli anlar yaşayabilir. Kulaklıklar ise renkli iplerle sarmalanarak hem kabloların temassızlığını önlüyor hem de kişiye özel kulaklık fırsatı sunuyor. Cep telefonu aksesuarları hayatı kolaylaştıran ve renklendiren ürünler olarak hayatımızda hep daha da gelişerek yer almaya devam edecek.